עמותה לפירות אקזוטיים בישראל English
 
   
 
 
דף הבית
  • כל הודעה על ארועי העמותה והודעות חשובות אחרות יישלחו לחברי העמותה כהודעת SMS לטלפון הנייד. חברים שלא עדכנו את מספרי הטלפון הניידים מתבקשים לעשות זאת בהקדם על מנת לקבל את העדכונים. כל עדכון יישלח גם למייל ויפורסם באתר. 
  • חשוב לדעת! הצטרפות לעמותה כרוכה בתשלום דמי חבר ,העומדים על 100 ש"ח ליחיד ו-150 ש"ח לחברות זוגית לשנת 2015 (קלנדרית!) חברות מינואר עד סוף השנה האזרחית.
    
     
 
  דף הבית  
     
  אודות העמותה  
     
  גלריות  
     
  צור קשר  
     
  הצטרפות  
     
  פירות  
     
  מאמרים  
     
  קישורים  
     
  עדכונים לחבר  
     
  פורום  
     
  כניסת חברים  
     
לחברים שלום, סיור של העמותה יערך בבוסתן שושן במושב מצליח בתאריך ה-26/06/2015 בשעה 09:00. עלות הסיור 25 שח' לחברי העמותה. במידה ויהיה זמן יתכן ונערוך סיור בחלקת האוסף ברחובות. הגעה עצמית. נשמח לראותכם ועד העמותה.

העמותה לפירות אקזוטיים הוקמה בשנת 1989. בעמותה כ 250 חברים הבאים מכל שכבות האוכלוסיה ומכל קצוות הארץ. העמותה פועלת להעמקת הידע וההכרות עם מיני הפירות האקזוטייים, קידום גידולם, הפצתם וצריכתם ע"י כלל הציבור בארץ והעשרת סל הפירות הישראלי. 
חברי העמותה נפגשים מספר פעמים בשנה במסגרת ימי עיון, הרצאות וסיורים בארץ ובחו"ל. חברי העמותה מחליפים בינהם חומר צימחי לגידול בגינות פרטיות ובוסתנים ברחבי הארץ, ובדרך זו אנו יוצרים את שטח הניסוי הרחב ביותר לבדיקת קליטתם של הפירות האקזוטיים בארצנו. העמותה משתתפת בתערוכות בהן מובאים הפירות החדשים לתצוגה וטעימות. 

    סלסלת הפירות שנשלחה לבקשת
    נשיא המדינה כאשר אירח את נשיא פרו.
אתר האינטרנט של העמותה הוקם עבור העמיתים ולכל מי שפירות עבורו זה לא רק אוכל, אלא חדוות יצירה שכולה ניחוחות וטעמים אקזוטיים. החברים מוזמנים לתרום להעשרת האתר בצילומים ומאמרים מפרי עמלם.
העמותה מנוהלת ע"י חברי ההנהלה הניבחרים אחת לשנה ע"י החברים ופועלים בהתנדבות בלבד.

ביקור במשכן הנשיא
כל הזכויות שמורות לעמותה לפירות אקזוטיים בישראל © 2012 Design: Hounds of Joy